Forum DZIKSU najlepszego kierunku i najlepszych ludzi :D

Forum studentów DZIKSU na DSWE :D


#1 2015-05-11 20:14:17

laila

Świeżak

Zarejestrowany: 2015-05-11
Posty: 2
Punktów :   

Kosmetyki naturalne?

Cześć. Czy ktoś z Was używa coś z kosmetyków naturalnych? Mnie po raz kolejny dopadło uczulenie i lekarz mówi, że muszą mnie uczulać kosmetyki (w jedzeniu nic nie zmieniałam). Polecił "przerzucić" się na coś bez sztucznych składników. Nie wiem dokładnie co mnie uczula, tym trudniej coś konkretnego wyeliminować. Myślę żeby kupić sobie krem od PAT&RUB (jedyna marka jaką znam jeśli chodzi o kosmetyki naturalne). Przydałoby się tez coś do mycia - oczyszczania twarzy i choć mój to mleczko do oczyszczania twarzy Aox to chętnie poznam jakieś Wasze typy. Może jest coś czym chciałybyście się podzielić (działanie, skład) jeśli idzie o eko kosmetyki?  Może używacie tego typu kosmetyków i o nich napisać też coś więcej (jak długo stosujecie na przykład, jakie są skutki dla cery) się podzielić opiniami i nazwami, ewentualnie linkami do konkretnych produktów? Znacznie by mi to ułatwiło wybór, a pewnie jest też sporo marek, których po prostu nie znam. Więc?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Pustkowo hotel artykuły stomatologiczne pies maltańczyk miniaturka pies fila brasileiro cena zaproszenia ślubne