Forum DZIKSU najlepszego kierunku i najlepszych ludzi :D

Forum studentów DZIKSU na DSWE :D

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » Studia
  •  » Zajęcia opcyjne z Elementów teatralizacji

#1 2009-04-14 14:19:07

Don Roberto de la Muerte

Administrator

3213258
Call me!
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 127
Punktów :   

Zajęcia opcyjne z Elementów teatralizacji

Drodzy Państwo,

Na nasze ostatnie zajęcia opcyjnie (19 kwietnia – w niedzielę) zapraszam – zgodnie ze wcześniejszą umową –  do TV.

Sprawdzałam w planie zajęć – rozpoczynamy o 10:20, a kończymy o 14:55 (mamy podwójny blok zajęć za jednym razem). Ponieważ macie Państwo zajęcia „przede mną i po mnie”, domyślam się, że nie zdążycie dojechać do ośrodka TV na 10:20. Umówmy się więc na godzinę 11:00. Będę na Was czekała na portierni TV. Gdyby mnie nie było – proszę poprosić ochronę o zawołanie mnie (uprzedzę ich wcześniej, że będę miała gości). Zakładam – mam nadzieję, że nie naiwnie, iż przybędą Państwo w licznym gronie, jako że na tych zajęciach wystawimy też oceny i pożegnamy się J.  Telewizję będziemy więc zwiedzać partiami. Gdyby się okazało, że ktoś z Państwa przybędzie do budynku TV i nie zastanie mnie na portierni – proszę dzwonić na numer 502 242 941 albo cierpliwie czekać. Na pewno zejdę, bo może się tak zdarzyć, że w tym czasie będę oprowadzała część z Państwa kolegów. Zajęcia skończymy na tyle wcześnie, by mogli Państwo dojechać na uczelnię i nie spóźnić się na kolejne zajęcia.

Przypominam, że ciągle czekam na prace zaliczeniowe. Na razie dostałam ich bardzo niewiele. Jeśli ktoś z Państwa wysłał pracę i nie dostał ode mnie potwierdzenia, że otrzymałam – proszę przynieść na zajęcia wersję wydrukowaną, bym miała podstawę do wystawienia zaliczenia.

Tego maila wysyłam do kilku osób – tych, których adresy znam, bo podali mi na zajęciach, albo wysłali z nich prace zaliczeniowe. Proszę o przekazanie informacji pozostałym studentom.


"Odnosząc się do silikonu, o którym wspomniał kolega to..... chciałbym pozdrowić wszystkie nasze fanki(...)" - Piotr Okist, lider zespołu popowego Death Kids

Offline

 
  • Index
  •  » Studia
  •  » Zajęcia opcyjne z Elementów teatralizacji

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wodomierze wrocław ceny morze bałtyckie pieski maltańczyki miniaturki ceny papuga amazonka posokowiec bawarski hodowla