Forum DZIKSU najlepszego kierunku i najlepszych ludzi :D

Forum studentów DZIKSU na DSWE :D

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-10-27 17:35:02

karool

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 165
Punktów :   

Filmowo

Kto co widział, lub ściągnął ;P, jakieś może nocki filmowe w kinie się szykują. Pisać co chceta:)

Offline

 

#2 2008-12-04 18:45:43

Don Roberto de la Muerte

Administrator

3213258
Call me!
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 127
Punktów :   

Re: Filmowo

Ostatnio obejrzałem sobie Batmana Dark Knight i szczerze powiedziawszy nie byłem zachwycony. Po przeczytaniu kilku recenzji naprawdę myślałem że ten film jest rzeczywiście niezły. Po obejrzeniu myślę, że jest to tylko dobre rzemiosło. Bardziej podobał mi się Batman: Początek. Batman Dark Knight jest może bardziej efektowny ale czegoś mu brakuje. Może klimatu komiksowej mroczności surrealistycznego i pogrążonego w przestępczej agonii Ghotam City?  Nie wiem czy się ze mną ktoś zgodzi, ale Joker Jack`a Nicholson`a jest według mnie lepszy niż Joker Heath`a Ledger`a.


"Odnosząc się do silikonu, o którym wspomniał kolega to..... chciałbym pozdrowić wszystkie nasze fanki(...)" - Piotr Okist, lider zespołu popowego Death Kids

Offline

 

#3 2008-12-05 22:18:51

Marta

Student DSW podchodzący do zaliczenia pracy licencjackiej

Zarejestrowany: 2008-10-28
Posty: 81
Punktów :   

Re: Filmowo

Ostatnio byłam na polskiej produkcji pt. TO NI TAK JAK MYŚLISZ KOTKU, i muszę przyznać że bardzo fajna polska komedia oderwana zupełnie od rzeczywistości. Obsada dość znana, jak chociażby p. Katarzyna Figura, Tomasz Kot,  Jan Frycz. Jeśli ktoś ma ochotę wspomóc polska kinematografie, to ręczę że nie wyjdzie z kina niezadowolony.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wodomierze wrocław ceny morze bałtyckie pieski maltańczyki miniaturki ceny papuga amazonka posokowiec bawarski hodowla